סדנאות

ד"ר דורון עובד עם הנהלות בכירות וחטיבות של מחקר ופיתוח, מכירות, שיווק, משאבי אנוש, הנדסה, תפעול ועוד בחברות המובילות בעולם. המשתתפים לומדים לנסח מחדש אתגרים ולחתור תחת תפיסות מקובלות כדי להגיע לתובנות עסקיות מעשיות ומפתיעות.

ד"ר אייל דורון

סדנת יצירתיות מעשית

מנהלות ומנהלים שעברו כל כך הרבה השתלמויות והדרכות, צמאים ללמוד משהו חדש. באמת. בלי משחקי חימום, בלי הפעלות של הכרות - המטרה היא להבין מה שעדיין לא הבנו. לקבל ערך אמיתי לעסק שלנו, ליום יום העמוס שלנו. אייל עובד עם מנהלים וארגונים ברחבי העולם באמצעות כלים חדשניים של ניהול יצירתי כדי להבין את המציאות החדשה - של "עולם בלתי- עקבי באופן עקבי". אייל מותח את גבולות החשיבה והאינטואיציה של המשתתפים במפגש שחוגג את הכישרון בחדר.

לעוד פרטים
ד"ר אייל דורון

לפתור את האתגר הגדול שלנו

יש לכם בעיה בוערת בארגון? מחפשים לעשות את הצעד המפתיע הגדול הבא לפני המתחרים? תהליך חשיבה ייחודי ומרתק עם מנהלים ומובילים בארגון שבו נערער את הנחות היסוד שלנו ושל השוק שבו אנו פועלים. שימוש בכלים מתקדמים של ניהול יצירתי וניתוח מפתיע של מודלים מהעולם, יעזרו למובילים בחדר להגיע אל תפיסות חדשות וקטגוריות עסקיות חדשות. מדובר בתהליך בליץ אינטנסיבי ומרתק, שמפגיש את כולם יחד כדי לחשוב באמת אחרת. תחושת חירום של "משהו חשוב ומשמעותי קורה פה" מרחפת בחדר - ומשמשת מנוף לחשיבה משותפת של כל הנוכחים. להגיע אל תובנות חדשות ותוכנית פעולה משנת מציאות.

לעוד פרטים

תהליך פיתוח מנהלים

התכנית מיועדת לצוות נבחר של טלנטים בחברה השואפים להתפתח ולהתקדם. טלנטים המעוניינים לעשות את הקפיצה מ"טלנט" ל-"סופר טלנט". מדובר בתהליך אישי ומקצועי ייחודי מסוגו, המצמיח מנהלות ומנהלים יצירתיים בארגון ומזמין אותם לחשוב באופןלא-לינארי על החיים ועל העבודה. דגש מיוחד ניתן ליישום מעשי מול אתגרים רלוונטיים מהמציאות היומיומית. מדובר בתהליך של חמישה עד שישה מפגשים, שבהם מקבלים המשתתפים הזדמנות להביט אחרת על המציאות שלהם בכל מרחבי החיים. המטרה: להשקיע בטלנטים שלכם ולהעניק להם תהליך פיתוח ייחודי - ולקבל מהם בחזרה.

לעוד פרטים
פנו אלינו
תודה על פנייתך. אנחנו נחזור אליך בקרוב.
אופס! משהו השתבש במהלך שליחת הטופס.