ליווי ארגונים ועבודה
עם הנהלות בכירות

המלצות

TODO:
- DONE - solve problem with click (is responding only on bottom of dash)
- DONE - add CSS animation :  small number grow to large size (finish grow silght after slide move finished)
- ???

Ofer
עופר קינברג

מנהל הכנסות ראשי (CRO), פלייטיקה

התהליך של ד"ר אייל דורון הוא שילוב ייחודי של השראה, כלים מקוריים של חשיבה יצירתית בניהול וחתירה לשורה תחתונה. אייל מזמין, סוחף וגם לוחץ על הפורום לחשוב על הפרקטיקה, על יצירתיות וחדשנות שמובילים לתוצאה.
התהליך הכניס כלים ושפה שממשיכים אחר כך להשתמש בה בפגישות ובתכנון השנתי. באופן לא פחות חשוב, אייל מזמין כל משתתף לעבור תהליך אישי משמעותי ומשנה חשיבה.
hay gails
חי גאליס

מנכ"ל ביג מרכזי קניות

ד"ר אייל דורון, ברצוני להודות על ההזדמנות לחשוף את צוות המנהלים של ביג מרכזי קניות לסדנא המקצועית שלך בנושא חשיבה יצירתית. תוכן המפגש היה מרתק ולקח את כולנו למסע אישי וגם משותף המתבונן ביכולות האישיות של כל אחד כפרט וכחלק מקבוצה. אפשרת לנו להבין כיצד ניתן לפתח ולאמן את עצמנו לחשיבה מחוץ לקופסא, מחוץ לתבניות הקבועות שלנו וכיצד לא לפעול באופן אוטומטי. הבאת איתך כלים פרקטיים, פשוטים אך יעילים שיאפשרו לארגון שלנו להמשיך לנוע בגמישות, חדשנות ויצירתיות. תודה על כך.
Ofer
עופר קורן

מייסד קבוצת לנדוור

לד"ר דורון יש את היכולת הייחודית לדחוף מנהלים וחברות מעבר לגבולות שלהם ולעזור להם לנפץ תקרות זכוכית. הניסיון שלו במגוון דיסציפלינות (מחינוך לעולם העסקים) עזרו לו לבנות מתודולוגיה מעשית שמספקת ארגז כלים שמאפשר שינוי מהיר ועוצמתי. היותו אדם מבריק ואותנטי מאפשרת לשינוי להתרחש באופן מעשי, מרמת האסטרטגיה לתוצאות מדידות בשטח. עבודתו מציתה את הדמיון ונותנת מוטיבציה לפעולה.

Tzahi
צחי וייספלד

מנהל כללי, אינטל איגנייט

ד"ר אייל דורון מייצג מצוינות יוצאת דופן – תהליכי חשיבה יוצאי דופן ודרך אפקטיבית וחדשנית ביותר לראות את המציאות ולפעול בעולם המשתנה שלנו. העבודה עם ד"ר דורון, גם במיקרוסופט וגם באינטל, העניקה לטאלנטים הבכירים שלנו פרספקטיבה חדשה לסביבה שלהם. בנוסף, היא נתנה להם כלים חדשים כדי ליצור עתיד טוב יותר עבור עצמם, החברה שלנו, והלקוחות שלנו. הפידבק מהטאלנטים שלנו היה ברור – "אחת מהסדנאות הכי פרקטיות – יישום מיידי לתוצאות עסקיות"

Yoram
יורם יעקובי

לשעבר מנכ"ל מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח

עבדתי עם אייל במספר פרויקטים, במיקרוסופט וביוזמות אחרות, ומדובר באיש מחשבה ועשייה מסוג אחר, שיכול להיכנס לחדר או לתוך חברה ולשנות לחלוטין את האופן שבה היא מסתכלת על האסטרטגיה העסקית שלה או הדרך שבה היא פועלת.

רני איידלר
רני איידלר

מנכ"ל תמיר, תאגיד מחזור האריזות של ישראל

אייל ליווה את חברתנו בתהליך חשיבה עתידי אסטרטגי להצלחת הארגון בשנים הבאות. ביוזמה, כריזמה ובכישרון רב אייל מצליח להביא את המשתתפים לחשוב אחרת, לחשוב יצירתי, להעז, לחלום, ולפרוט את החלומות לרמה אסטרטגית פרקטית (מה עושים עם זה מחר בבוקר). אייל מאתגר את כל הידע, הכישרון והניסיון הנצבר של כל המשתתפים כך שכל שותף.ה יצאו עם תובנות משמעותיות בכדי להביא ערך מוסף שישפיע על הצלחת הארגון כולו.

Liron
לירון מרקוס

סמנכ"לית מוצר, פייבר

לאייל יש את היכולת הייחודית לשנות את הדרך שבה אנשים חושבים ולעודד אותם לחשוב בגדול ולהגיע לפתרונות לא לינאריים. הסדנה שלו מרתקת ומעוררת השראה, ואני ממליצה עליו בחום לכל ארגון שמעוניין לפרוץ את הגבולות של מה שמוכר! מה שבאמת מרשים באייל זה שאכפת לו באופן עמוק מהאנשים איתם הוא עובד, והוא נשאר איתנו בקשר זמן רב לאחר סוף הפרויקט כדי להבטיח שאנחנו מתמידים ומצליחים.

Dan
דן הוד

סגן נשיא שיתופי פעולה אסטרטגיים, אמדוקס

ד"ר דורון נותן לכם כלים שאפשר להשתמש בהם ביום-יום של העסק שלכם. הוא מאתגר אתכם לחשוב אחרת, לראות איך אתם יכולים לעשות דברים באופן יצירתי, ואיך אתם יכולים לעשות דברים מדהימים. מדובר בסדנה נהדרת שנשארת איתכם לנצח, אחת מהטובות שיצא לי להשתתף בה.

tomer
תומר רוזנברג

סמנכ"ל תפעול, מגדלי הים התיכון

מזה שנתיים אנו מסתייעים בשרותיו המיקצועיים של ד"ר אייל דורון במטרה לחדד את אסטרטגיית המותג של רשת מגדלי הים התיכון, הן ברמת החשיבה והן בבניית תהליכי הטמעה והצבת מדדי איכות לארגון רב מערכתי. שיתוף הפעולה עם ד"ר אייל דורון הביא את הארגון לחשיבה פורצת דרך תוך חידוד כלל המערכות. יצירתיות, דינמיות ותעוזה מחשבתית הן אשר מובילות את דרך הפעולה של ד"ר דורון ואשר נוגעת בכל עובדי ומנהלי החברה.לד"ר דורון יש יכולות להניע מנהלים בכירים בארגון בוגר לחשוב מחוץ לקופסא ולאתגר כול מוסכמה בתהליכי היפוך מחשבתי. כסמנכ"ל בכיר בארגון מזה 11 שנים אני ממליץ בחום על שילוב ד"ר דורון בתהליכי חשיבה אסטרטגיים בחברתכם.

אלון ממלוק
אלון ממלוק

Director, UX &Training content CoE Align Technology

העוצמה הגדולה בעיני של עבודה עם אייל, היא שהוא תמיד מאתגר אותך לחשיבה אחרת. הוא מכניס מושגים חדשים של יצירתיות וחדשנות. בשנים האחרונות הוא עובד יותר עם קבוצות קטנות של מנהלים ועוזר להם להסתכל על המציאות בזווית שונה.

מיי יעקובסון
מיי יעקבזון

מנהלת מרכז חדשנות נתיבי ישראל

הייתה לי הזכות להיות נוכחת בהרצאה שלאייל דורון בכנס חדשנות של רכבת ישראל. הרצאה מרתקת ומעניינת מאוד שפותחת המון ערוצי חשיבה על יצירתיות, למידה, חינוך ושינוי מחשבה. ההרצאה מועברת בהומור ובשיתוף הנוכחים שהיו מרותקים לחלוטין. הרצאת חובה לכל ארגון.

לילך מישר
לילך מישר

סמנ"כלית משאבי אנוש Target Call 

את התהליך עם אייל התחלנו כבר לפני מספר שנים. חיפשנו בתקופת הסגרים והקורונה משב רוח רענן, אופטימי וחדשני וקיבלנו המלצה על אייל. אייל השאיר אותנו פעורי פה, משתוקקים לכל מילה נוספת ממנו ולאה אמנו שחלפה לה כל כך מהר שעה. המפגש השני שלנו איתו היה כשחיפשנו להפוך תהליכי עבודה משא"ים לחדשניים, יצירתיים ומחוץ לקופסא. אייל נרתם למשימה והתחלנו תהליך עם הנהלת החברה של מספר סדנאות בהן אנחנו מגלים את עצמנו מחדש, מניעים לטובת תהליכים חדשים ונהנים כל רגע מהקסם שהוא עושה. אייל והתהליכים עמו מעוררי השראה והינם חובה לכל ארגון.

גרא דורפמן
גרא דורפמן

VP Network Security Products, סמנכ"ל פיתוח מוצרי אבטחת רשתות Check Point

הסדנא שעשינו עם ד"ר דורון הייתה חוויה מרתקת. מפגשים שמחזיקים אותך במתח, גורמים לך להתחיל לחשוב אחרת ונותנים  השראה להניע תהליכים חדשים. כתוצאה מהסדנה, התחלנו תהליכים חשובים בכל הרמות של הניהול - מהניהול העצמי של כל אחד ממנהלי הארגון ועד לניהול הצוותים.

פנו אלינו
תודה על פנייתך. אנחנו נחזור אליך בקרוב.
אופס! משהו השתבש במהלך שליחת הטופס.