ליווי ארגונים ועבודה
עם הנהלות בכירות

המלצות

TODO:
- DONE - solve problem with click (is responding only on bottom of dash)
- DONE - add CSS animation :  small number grow to large size (finish grow silght after slide move finished)
- ???

Ofer
עופר קינברג

מנהל הכנסות ראשי (CRO), פלייטיקה

התהליך של ד"ר אייל דורון הוא שילוב ייחודי של השראה, כלים מקוריים של חשיבה יצירתית בניהול וחתירה לשורה תחתונה. אייל מזמין, סוחף וגם לוחץ על הפורום לחשוב על הפרקטיקה, על יצירתיות וחדשנות שמובילים לתוצאה. התהליך הכניס כלים ושפה שממשיכים אחר כך להשתמש בה בפגישות ובתכנון השנתי. באופן לא פחות חשוב, אייל מזמין כל משתתף לעבור תהליך אישי משמעותי ומשנה חשיבה.
hay gails
חי גאליס

מנכ"ל ביג מרכזי קניות

ד"ר אייל דורון, ברצוני להודות על ההזדמנות לחשוף את צוות המנהלים של ביג מרכזי קניות לסדנא המקצועית שלך בנושא חשיבה יצירתית. תוכן המפגש היה מרתק ולקח את כולנו למסע אישי וגם משותף המתבונן ביכולות האישיות של כל אחד כפרט וכחלק מקבוצה. אפשרת לנו להבין כיצד ניתן לפתח ולאמן את עצמנו לחשיבה מחוץ לקופסא, מחוץ לתבניות הקבועות שלנו וכיצד לא לפעול באופן אוטומטי. הבאת איתך כלים פרקטיים, פשוטים אך יעילים שיאפשרו לארגון שלנו להמשיך לנוע בגמישות, חדשנות ויצירתיות. תודה על כך.
Ofer
עופר קורן

מייסד קבוצת לנדוור

לד"ר דורון יש את היכולת הייחודית לדחוף מנהלים וחברות מעבר לגבולות שלהם ולעזור להם לנפץ תקרות זכוכית. הניסיון שלו במגוון דיסציפלינות (מחינוך לעולם העסקים) עזרו לו לבנות מתודולוגיה מעשית שמספקת ארגז כלים שמאפשר שינוי מהיר ועוצמתי. היותו אדם מבריק ואותנטי מאפשרת לשינוי להתרחש באופן מעשי, מרמת האסטרטגיה לתוצאות מדידות בשטח. עבודתו מציתה את הדמיון ונותנת מוטיבציה לפעולה.

Tzahi
צחי וייספלד

מנהל כללי, אינטל איגנייט

ד"ר אייל דורון מייצג מצוינות יוצאת דופן – תהליכי חשיבה יוצאי דופן ודרך אפקטיבית וחדשנית ביותר לראות את המציאות ולפעול בעולם המשתנה שלנו. העבודה עם ד"ר דורון, גם במיקרוסופט וגם באינטל, העניקה לטאלנטים הבכירים שלנו פרספקטיבה חדשה לסביבה שלהם. בנוסף, היא נתנה להם כלים חדשים כדי ליצור עתיד טוב יותר עבור עצמם, החברה שלנו, והלקוחות שלנו. הפידבק מהטאלנטים שלנו היה ברור – "אחת מהסדנאות הכי פרקטיות – יישום מיידי לתוצאות עסקיות"

Yoram
יורם יעקובי

לשעבר מנכ"ל מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח

עבדתי עם אייל במספר פרויקטים, במיקרוסופט וביוזמות אחרות, ומדובר באיש מחשבה ועשייה מסוג אחר, שיכול להיכנס לחדר או לתוך חברה ולשנות לחלוטין את האופן שבה היא מסתכלת על האסטרטגיה העסקית שלה או הדרך שבה היא פועלת.

רני איידלר
רני איידלר

מנכ"ל תמיר, תאגיד מחזור האריזות של ישראל

אייל ליווה את חברתנו בתהליך חשיבה עתידי אסטרטגי להצלחת הארגון בשנים הבאות. ביוזמה, כריזמה ובכישרון רב אייל מצליח להביא את המשתתפים לחשוב אחרת, לחשוב יצירתי, להעז, לחלום, ולפרוט את החלומות לרמה אסטרטגית פרקטית (מה עושים עם זה מחר בבוקר). אייל מאתגר את כל הידע, הכישרון והניסיון הנצבר של כל המשתתפים כך שכל שותף.ה יצאו עם תובנות משמעותיות בכדי להביא ערך מוסף שישפיע על הצלחת הארגון כולו.

Liron
לירון מרקוס

סמנכ"לית מוצר, פייבר

לאייל יש את היכולת הייחודית לשנות את הדרך שבה אנשים חושבים ולעודד אותם לחשוב בגדול ולהגיע לפתרונות לא לינאריים. הסדנה שלו מרתקת ומעוררת השראה, ואני ממליצה עליו בחום לכל ארגון שמעוניין לפרוץ את הגבולות של מה שמוכר! מה שבאמת מרשים באייל זה שאכפת לו באופן עמוק מהאנשים איתם הוא עובד, והוא נשאר איתנו בקשר זמן רב לאחר סוף הפרויקט כדי להבטיח שאנחנו מתמידים ומצליחים.

Dan
דן הוד

סגן נשיא שיתופי פעולה אסטרטגיים, אמדוקס

ד"ר דורון נותן לכם כלים שאפשר להשתמש בהם ביום-יום של העסק שלכם. הוא מאתגר אתכם לחשוב אחרת, לראות איך אתם יכולים לעשות דברים באופן יצירתי, ואיך אתם יכולים לעשות דברים מדהימים. מדובר בסדנה נהדרת שנשארת איתכם לנצח, אחת מהטובות שיצא לי להשתתף בה.

tomer
תומר רוזנברג

סמנכ"ל תפעול, מגדלי הים התיכון

מזה שנתיים אנו מסתייעים בשרותיו המיקצועיים של ד"ר אייל דורון במטרה לחדד את אסטרטגיית המותג של רשת מגדלי הים התיכון, הן ברמת החשיבה והן בבניית תהליכי הטמעה והצבת מדדי איכות לארגון רב מערכתי.

אלון ממלוק
אלון ממלוק

Director, UX &Training content CoE Align Technology

העוצמה הגדולה בעיני של עבודה עם אייל, היא שהוא תמיד מאתגר אותך לחשיבה אחרת. הוא מכניס מושגים חדשים של יצירתיות וחדשנות. בשנים האחרונות הוא עובד יותר עם קבוצות קטנות של מנהלים ועוזר להם להסתכל על המציאות בזווית שונה.

מיי יעקובסון
מיי יעקבזון

מנהלת מרכז חדשנות נתיבי ישראל

הייתה לי הזכות להיות נוכחת בהרצאה של אייל דורון בכנס חדשנות של רכבת ישראל. הרצאה מרתקת ומעניינת מאוד שפותחת המון ערוצי חשיבה על יצירתיות, למידה, חינוך ושינוי מחשבה. ההרצאה מועברת בהומור ובשיתוף הנוכחים שהיו מרותקים לחלוטין. הרצאת חובה לכל ארגון.

לילך מישר
לילך מישר

סמנ"כלית משאבי אנוש Target Call 

את התהליך עם אייל התחלנו כבר לפני מספר שנים. חיפשנו בתקופת הסגרים והקורונה משב רוח רענן, אופטימי וחדשני וקיבלנו המלצה על אייל. אייל השאיר אותנו פעורי פה, משתוקקים לכל מילה נוספת ממנו ולאה אמנו שחלפה לה כל כך מהר שעה. המפגש השני שלנו איתו היה כשחיפשנו להפוך תהליכי עבודה משא"ים לחדשניים, יצירתיים ומחוץ לקופסא. אייל נרתם למשימה והתחלנו תהליך עם הנהלת החברה של מספר סדנאות בהן אנחנו מגלים את עצמנו מחדש, מניעים לטובת תהליכים חדשים ונהנים כל רגע מהקסם שהוא עושה. אייל והתהליכים עמו מעוררי השראה והינם חובה לכל ארגון.

גרא דורפמן
גרא דורפמן

VP Network Security Products, סמנכ"ל פיתוח מוצרי אבטחת רשתות Check Point

הסדנא שעשינו עם ד"ר דורון הייתה חוויה מרתקת. מפגשים שמחזיקים אותך במתח, גורמים לך להתחיל לחשוב אחרת ונותנים  השראה להניע תהליכים חדשים. כתוצאה מהסדנה, התחלנו תהליכים חשובים בכל הרמות של הניהול - מהניהול העצמי של כל אחד ממנהלי הארגון ועד לניהול הצוותים.

סנ״צ תמר פינקלשטיין
סנ"צ תמר פינקלשטיין

ר' ענף מנהיגות בכירים, המרכז לפיתוח מנהיגות, משטרת ישראל

לאחרונה השתתף סגל המרכז לפיתוח מנהיגות במשטרה בסדנה של ד״ר אייל דורון. אייל דיבר איתנו על התמודדות אפקטיבית עם מציאות רוויית שינויים ומשברים, והתווה עקרונות לחשיבה פורצת מסגרות, שמאפשרים לבחון פתרונות חדשים לבעיות מוכרות ומורכבות. ההרצאה מאתגרת את החשיבה המסורתית ומעוררת סקרנות ומוטיבציה לבחינה מחודשת של המטרות ואופן ההתנהלות שלנו, להסתכלות על המעגלים החברתיים שבהם אנחנו נמצאים וההשפעה שלהם עלינו, לחשיבה מחדש על תפיסות העולם שלנו ועל חינוך ילדינו, ללמידה מניסיון של אחרים ולפעולה ושינוי ברמה האישית והארגונית. הרצאה שיכולה להביא ערך רב למנהלים ומנהלות בכל הדרגים.

עיריית רעננה
נעמה שלם

מנהלת מחלקת פיתוח ארגוני והדרכה, עיריית רעננה

בהמשך להרצאתו של ד''ר אייל דורון בפורום המנהלים האחרון שקיימנו, רצינו להגיד תודה! תודה על הרצאה מרתקת, מעשירה, מעניינת, סוחפת וחדשנית. זו פעם שניה שאייל מופיע ומרצה בפני הפורום הניהולי הבכיר שלנו והוא עשה זאת בצורה מופלאה פעם נוספת. אנו ממליצים בחום על הרצאתו ועל שירותיו. תודה על השירות המקצועי המהיר והנעים.

הדר שריד
הדר שריד

HR Manager, BTG

סדנה מרתקת שגרמה לכולנו להתבונן פנימה ולבחון עצמנו כפרט וכחלק מקבוצה... אייל סיפק לנו כלים חדשים להתמודדות עם סוגיות מורכבות. יכולתו של אייל להתאים את תוכן הסדנה לצרכים הספציפיים שלנו הייתה ראויה לשבח במיוחד. הוא הבין את האתגרים הארגוניים שלנו והתאים המסרים והדוגמאות שלו בהתאם. אנו ממליצות בחום על אייל דורון לכל ארגון המבקש להעצים את יכולות פתרון הבעיות שלו ולשפר את שיתוף הפעולה הבין-מחלקתי. הסדנה שלו סיפקה לצוות ההנהלה שלנו תובנות יקרות ערך ומיומנויות מעשיות שנמשיך להרוויח מהן בעתיד.

ד”ר דנית שליו
ד”ר דנית שליו

Founder, MarketingPacer

הזמנו את ד"ר איל דורון לנהל סדנה אסטרטגית עבור ההנהלה הבכירה בארגון שלנו. החדר היה מלא באנשים מרקעים ונקודות מבט שונות, והאנרגיה של ד"ר דורון הייתה בדיוק מה שהיינו זקוקים לו, מרצה מעורר השראה שיכול ליצור תחושת דחיפות. דורון השתמש במתודולוגיה מעולה שהגבירה את שיתוף הפעולה שלנו, עם כל המורכבויות הכרוכות בכך. ממליצה מאוד על ד"ר איל דורון, ככלי עבודה מעשי למקסום התוצאות ולהעשרת תהליכי החשיבה הניהוליים.

עדי בן ארי
עדי בן-ארי

OD Expert, Partner

הרצאה מרתקת בנושא יצירתיות במקום העבודה... מחשבות ותהיות מרתקות איך נהיה בלתי-ניתנים להחלפה, איך נייצר בידול והבחנה בינינו לבין עובדים אחרים. למדנו לקבל שינויים באהבה ולחפש אחר מקורות ידע ועניין באנשים חדשים כל הזמן. היה מעניין! היה מועיל והיה מעורר השראה!

רעות גמליאל
רעות גמליאל

רכזת מעורבות חברתית, מכללת עזריאלי

הרצאה מעלפת של ד"ר אייל דורון על יצירתיות והשפעה בעולם של בינה מלאכותית. הסטודנטים והסגל ישבו מרותקים להרצאה, בזמן שאייל שיתף אותם בתובנות ורעיונות כיצד להישאר רלוונטים בעידן שבו כל הזמן יש שינויים. ההרצאה הייתה מעניינת, מצחיקה, רלוונטית מאוד ונתנה כלים פרקטיים לחשיבה יצירתית שכל אחד יכול ליישם בחיים שלו. במהלך ההרצאה אייל שיתף את הסטודנטים והפך אותם לחלק פעיל על ידי שאילת שאלות ומענה לתשובות שעלו מהם. הסטודנטים התלהבו מהשיחה והעידו שהייתה משמעותית ומעניינת מאוד, והם למדו ממנה המון. תודה רבה על ההזדמנות!

מאיה נאמי

מנהלת מש"א קבוצת, קלי סוכנויות ביטוח

תודה על הרצאת הפתיחה המדהימה והמרתקת לשבוע הצמיחה שלנו ב Kali Group,
במהלך שעה אחת בלבד הצלחת לפתוח את מחשבתנו לכיוונים חדשים מלאי יצירתיות וערך בכל תחום בחיים. הקהל כולו היה מרותק לכל מילה שלך. תודה ענקית על ההשראה והאנרגיה המיוחדת שלך, הייתה זו זכות גדולה להקשיב לך.

פנו אלינו
תודה על פנייתך. אנחנו נחזור אליך בקרוב.
אופס! משהו השתבש במהלך שליחת הטופס.