למה דווקא עכשיו?

כללי המשחק השתנו:
הפוקוס עבר ליכולת להגיב מהר. להמשיך מחדש.
חשוב להאיץ את הכישרון שקיים בחדר כדי לחשוב ביחד, לגלות ביחד ולפתור ביחד.
מהר ולעומק.
המתודולוגיה של ד”ר דורון מבוססת על מה שכבר קיים בארגון שלכם:
הידע, הניסיון והכישרון המצטבר של הטאלנטים שלכם.

מה שבדרך כלל קורה בשלוש שנים,
יקרה בשלושה חודשים.
מה שלוקח שלושה חודשים, יקרה בשלושה שבועות.
ומה שלוקח שלושה שבועות יקרה בשלושה ימים.

Creativity in Action

התהליך של ד”ר אייל דורון מוביל ל:

  • ניסוח משותף של קטגוריות פעולה חדשות לצמיחה עסקית.
  • Action items קונקרטיים למוצרים/לפיצ’רים חדשים.
  • לימוד ורכישה של סט כלים פרקטי ומקורי לניהול יצירתי.
  • עלייה בתחושת המסוגלות והאומץ הניהולי בקרב המשתתפים.
  • מיפוי של מנגנוני הפעולה הקיימים בארגון ומידת היצירתיות שלהם.

ד”ר אייל דורון

עובד בשנים האחרונות עם הנהלות של חברות וארגונים מובילים

הלקוחות שלנו מספרים על התהליך:

רני איידלר

מנכ"ל

תאגיד המחזור תמיר

ביוזמה, כריזמה ובכישרון רב אייל מצליח להביא את המשתתפים לחשוב אחרת, לחשוב יצירתי, להעז, לחלום, ולפרוט את החלומות לרמה אסטרטגית פרקטית (מה עושים עם זה מחר בבוקר).

גלי טאוב שריג

מנכ"ל

GoTo ישראל

אייל דורון בשבילי הוא זה שטבע את המושג “עיקרון ההיפוך” כפי שהוא אומר “בואו רגע נתהפך על זה”. שום דבר הוא לא בפשט והכל אפשרי. אמירה ונוהג של אדם יצירתי, נחוש, אנרגטי וחכם שמאתגר אותי כל פעם מחדש להיות אחראית ליומי וגורלי ולא להשלים עם הדברים כפי שהם.

עופר קינברג

מנכ"ל חטיבת הקזינו החברתי

פלייטיקה

התהליך של ד”ר אייל דורון הוא שילוב ייחודי של השראה, כלים מקוריים של ניהול וחתירה לשורה תחתונה. אייל מזמין, סוחף וגם לוחץ על הפורום לחשוב על הפרקטיקה, על יצירתיות וחדשנות שמובילים לתוצאה.
התהליך הכניס כלים ושפה שממשיכים אחר כך להשתמש בה בפגישות ובתכנון השנתי. לא פחות חשוב, אייל מזמין כל משתתף לעבור תהליך אישי משמעותי ומשנה חשיבה.

חי גאליס

מנכ"ל

Big מרכזי קניות

ברצוני להודות על ההזדמנות לחשוף את צוות המנהלים של Big מרכזי קניות לסדנה מקצועית בנושא חשיבה יצירתית. תוכן המפגש היה מרתק ולקח את כולנו למסע אישי וגם משותף המתבונן ביכולות האישיות של כל אחד כפרט וכחלק מקבוצה. דורון אפשר לנו להבין כיצד ניתן לפתח ולאמן את עצמנו לחשיבה מחוץ לקופסא, מחוץ לתבניות הקבועות שלנו וכיצד לא לפעול באופן אוטומטי. הבאת איתך כלים פרקטיים, פשוטים אך יעילים שיאפשרו לארגון שלנו להמשיך לנוע בגמישות, חדשנות ויצירתיות. תודה על כך.

סיומי בריל

סמנכ"ל משאבי אנוש

CBC

הייחודיות של אייל נמצאת בשילוב שהוא מביא לביטוי : ראייה אסטרטגית, עומק אינטלקטואלי, חדות חשיבה, יצירתיות יוצאת דופן ומעל לכל, יכולת מעולה ליצור חיבור הדוק בין העולמות הידע, התפישות והטכניקות לעולם התוכן וסדר היום העסקי והארגוני של הלקוח.

Dan Hod

VP Cloud Strategic Alliances & Eco-system

Amdocs

Dr. Doron gives you tools you can use on your day-to-day business. He is challenging you to think differently, to see how you can do things in creative ways, how you can make it amazing.
This is a great workshop, which stays with you forever; One of the best I have ever participated in.

Tzahi (Zack) Weisfeld

VP & GM

Intel Ignite

Dr. Doron stands for “Exceptional” – exceptional thought process, highly effective and innovative way of seeing reality and acting in our ever-changing world. Working with Dr. Doron both at Microsoft and Intel gave our top talent a new perspective of their environment and current process.

Yoram Yaacovi

Former General Manager of the Microsoft R&D Centers in Israel

Microsoft

I have worked with Eyal in few projects, at Microsoft and in other initiatives, and found Eyal to be a different kind of thinker and facilitator who can walk into a room or into a company and completely change how the company looks at its business strategy or the way it operates.

אודות

ד”ר אייל דורון הוא חוקר ומפתח חשיבה יצירתית, מומחה לאסטרטגיה יצירתית ולניהול בעולם חסר ודאות.

דורון מוביל תהליכי בליץ של חשיבה יצירתית וחדשנית בקרב חברות ומנהלים בארץ ובעולם. בתהליכים מטלטלים ומעוררי מחשבה משתמש דורון בידע, באינטואיציה, בכישרון ובניסיון המצטבר של הכישרון בשטח כדי להגיע להישגי שיא בעולם מואץ.

דורון עומד בראש תוכנית המנהלים “Creativity in Action” בבית-הספר להכשרת מנהלים במרכז הבינתחומי הרצליה. שימש כראש החטיבה לפסיכולוגיה ורוח בבית-הספר לפסיכולוגיה במרכז הבינתחומי הרצליה וכיועץ לאגף למחוננים ומצטיינים במשרד החינוך.

מחבר רב-המכר “להמציא מחדש: הורות וחינוך המאה ה-21” (הוצאת כתר-מודן).

עיצוב אתר-יעל דר עיצוב אישי בע”מ בניית אתר- SM Design

Share on Facebook