סדנה חדשה לארגונים - הורות וקריירה

העולם משתנה, האם גם ההורות שלנו צריכה להשתנות? מחקרים טוענים ש- 70% מההשפעה על תפקוד הילדים ועיצוב עתידם מקורם בבית, ורק 30% מההשפעה מיוחסים לבית-הספר(כן כן, זה שכולנו מלאים בטענות כלפיו. אגב, רובן מוצדקות). מה אנחנו עושים כדי להיות בטוחים שה 70% שלנו מושקעים נכון? ואיך כל זה משתלב עם הדבר הזה שצורך את רוב שעות הערות שלנו,  זה המכונה "קריירה"?
 
האם הישגי השיא שלי בתחום הקריירה הם תחליפיים ומתחרים להישגי השיא שלי בהורות? האם יכול להיות שהורות וקריירה אשכרה יזינו זו את זו? או שבמינימום, אותם כלים שעוזרים לי להצליח בזירה אחת, יעזרו לי גם בזירה האחרת? ואיך כל זה קשור לפקקים בכביש 6 שהיו (גם) הבוקר?
 
ההורות הישראלית מלאה מידי ברגשות אשם, דאגה ומתיחות נפשית. הקריירה לא עוזרת, אלא רק מזינה את הקוקטייל הלא טעים הזה. התוצאה- יותר מידי כללים, חששות ותצוגות סמכות הורית , ופחות מידי - הורות החוגגת את הכישרון, ההומור והיצירתיות של ההורה. מה קורה להורים שהחליפו 4-3 עבודות כל החיים ועכשיו מגדלים ילדים שיחליפו 25-20 עבודות לפחות? איך מחנכים הורים, ילדי "התרבות הלינארית", ילדים שגדלים אל תוך עולם מרתק מסתורי וחסר ודאות?
במהלך סדנה מיוחדת זו נעבור על גישות מכוננות בחינוך ילדים, נרכוש כלים של חשיבה יצירתית ונדון בהורות כמודל לפתרון בעיות מורכבות. 

מיקום: מטה הלקוח או בסביבה חיצונית, לבחירתו. 

מבנה הסדנה: סדנת 'חצי יום' בת 3 שעות / סדנת 'יום שלם' בת 5 וחצי שעות עם הפסקת צהריים / סדנת 4 מפגשים בני שעתיים וחצי