סדנאות לארגונים, מנהלים ועובדים

סדנאות וליווי תהליכים שתכליתן יישום ופעולה על בסיס עקרונות החשיבה היצירתית, בדרך להישגי שיא

סדנה - טיפוח שדרת ניהול או מנהלים בכירים

תהליך מנהלים המיועד לטיפוח תפיסת עולם יצירתית בכדי לענות לאתגר של ניהול יצירתי בעולם חדש, משתנה, דינאמי ולעיתים בלתי צפוי. המפגשים בתהליך הם בעלי אופי חוויתי ומפתיע וכוללים תרגילים יישומיים לבד ובקבוצות. דגש מיוחד ניתן לחשיבה המצאתית, ליצירתיות יומיומית, לעבודה עם מודלים מעוררי השראה ולרכישת כלים לפתרון בעיות ופריצות דרך.
קרא עוד

סדנה - הישגי שיא: מ-"בא לי" ל- "בוצע"

סדנת עומק הרותמת את עקרונות החשיבה היצירתית לטובת השגת פריצת דרך קונקרטית, אל מול אתגר קונקרטי. בדרך להשגת הישג השיא נגדיר יחד את התחום בו הוא נדרש ואת החסמים שמונעים מאיתנו לפרוץ קדימה. על הדרך נשבור כמה פרדיגמות ונפרד מכמה קיבעונות מחשבתיים. משם הדרך היא קצרה- נכמת את הישג השיא, נבנה תוכנית פעולה, ואה, כן- נפעל!
קרא עוד

סדנה - להמציא אותי מחדש

בסדנה זו נפשיל שרוולים, נישיר מבט למראה, וניגש להמציא מחדש את מה שאנחנו, ורק אנחנו, יודעים שצריך להמציא מחדש, אל מול העולם המשתנה בקצב שיא. אם על הדרך נגלה שהמצאנו מחדש לא רק את עצמנו, אלא התנענו שינוי חיובי במעגלים הקרובים שסביבנו? נו, אז נקרא לזה סיכון מקצועי…
קרא עוד

סדנת חשיבה המצאתית- "חדשנויות או לא להיות"

חדשנות (Innovation)  היא הכרח קיומי של כל ארגון חפץ חיים. אבל האם החדשנות שלכם היא באמת חדשנית? ואולי היא חדשנית מדי? ואם חדשנות כל כך חשובה, איך יכול להיות שברוב המוחלט של הפעמים היא נכשלת? ואיך דואגים לזה שהחדשנות שלכם תהיה בצד הנכון של הסטטיסטיקה, ולאורך זמן?
קרא עוד

סדנה - חשיבה יצירתית בעבודה

סדנה מיוחדת המתמקדת באתגר מקצועי העומד בפני המשתתפים. במהלך הסדנא מתוודעים הנוכחים לכלים של תבונה יצירתית בפעולה אל מול החסמים והמגבלות שמציבה המציאות בשטח.
קרא עוד

סדנה חדשה לארגונים - הורות וקריירה

העולם משתנה, האם גם ההורות שלנו צריכה להשתנות? בסדנה זו ננסה לאזן מחדש בין "זמן האיכות" שלנו עם הילדים לשיחת הועידה שלנו עם ניו-יורק, שתמיד יושבת על אותו "זמן איכות". יחד נתעל את רגשות האשם שלנו למקום קונסטרוקטיבי שיאפשר לנו להגיע להישגי שיא הן בקריירה והן בתפיסת ההורות שלנו. איך? על ידי אימוץ מתודולוגיות יצירתיות אשר יהיו, למרבה ההפתעה, רלבנטיות ואפקטיביות לשני מוקדי חיינו, ביחד ולחוד.
קרא עוד