הרצאות לארגונים, מנהלים ועובדים

הרצאות שתכליתן פיתוח יכולות יצירתיות, פתרון בעיות, הנעת צוותים וחיזוק התרבות הארגונית

הרצאה - אושר ויצירתיות במאה ה-21

ההרצאה עוסקת בקשר המפתיע בין "אושר", "חשיבה יצירתית" ובין העולם המשתנה של המאה ה-21. העולם החדש הוא עולם מואץ, שמשתנה ללא הרף, ומלווה בתחושת חוסר ודאות לגבי העתיד. נשאלת השאלה האם הכללים השתנו? האם העולם השתנה? ומה כל זה אומר כבר מחר בבוקר? איך אפשר להיות אפילו יותר מאושרים בעולם המסתורי של המאה ה-21?
קרא עוד

הרצאה - תבונה יצירתית בחיים ובעבודה

פיתוח יצירתיות בכל גיל ושלב בחיים הוא כבר לא בגדר אפשרות, הוא חובה עבור כל אחד מאתנו. ללא קשר לתפקיד, לסטטוס בחיים, ולשאיפות, אפילו בשביל לשרוד, אנחנו חייבים את הכלי הזה. איך להפוך את היומיום שלכם למחנה אימונים של יצירתיות.
קרא עוד

הרצאה - משוגעים, תפסיקו להיות נורמליים - להנהלה בכירה בלבד

חינכו אותנו שחשוב להיות אנשים "רציניים" ו"אחראיים". אנחנו רגילים לחשוב לפי קטגוריות נוקשות של שחור/לבן, של עבודה/בית, או של ילדותיות/בגרות. למדו אותנו להעריץ את החשיבה ההגיונית, להיות אחראי, להכין שיעורים, להגיע בזמן ולהתכונן למבחנים.
קרא עוד

הרצאה - להמציא אותי מחדש

בתוך עשור הרובוטים ישלחו לפחות 40% מבעלי המקצועות בישראל הביתה. זה באמת הופנם אצלנו? שורה של גופים מחקריים וממשלתיים, בעולם ובארץ, מזהירה ומתריעה מפני מה שעומד לקרות: מאות אלפי אנשים מובטלים בעקבות כל המצאה טכנולוגית חדשה. עלינו להתחיל לחשוב אחרת, להבין שכל אחד מאתנו הוא מהיום סוג של 'טלנט' שלא הומצא הרובוט שיוכל להחליף אותו.
קרא עוד

הרצאה - נשים וקריירה בעולם החדש

מה עושים עם כל רגשי האשם האינסופיים ואיך לעזאזל "היא עושה את זה" (או שלא)?
מה עושים עם עבודה-קריירה-אלף סידורים ואושר אישי?
מהי "דת האימהות" ומדוע האם היא תמיד אשמה? 
קרא עוד